. Pi Network – بورس 47
۰

Pi Network

داستان پر سر و صدای Pi Network

قبل از هرچیز لازم هست در مورد ارز های دیجیتال معروفی مانند بیتکوین صحبت کنیم. در ابتدای معرفی، این رمز ارز فاقد ارزش بود و هیچ  کس علاقه ای به آن نداشت؛ اما پس از مدت کوتاهی بر سر زبان ها افتاد و حتی مورد معامله قرار گرفته ولی ارزش چندانی نداشت و علاوه بر خرید و فروش راه های دیگری هم برای بدست آوردن آن وجود داشت برای مثال بوسیله کامپیوتر و لپ تاپ شخصی میشد این ارز دیجیتال را استخراج کرد، اما در حال جاضر ضریب بدست آوردن این ارز به حدی پایین آمده و سخت شده که استخراج آن بوسیله کامپیوتر و لپ تاپ شخصی معقول نبوده و فقط بوسیله دستگاه های مخصوص و گرانقیمتی به نام ماینر میتوان آن را استخراج کرد.

اما pi

این شرکت در سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را آغاز کرد و مدعی این بود که ارائه دهنده بیت کوینِ جدید است؛ پای نتورک به کاربران اجازه می‌دهد بدون استفاده از باتری یا صرف انرژی، ارز دیجیتال Pi را مستقیماً از تلفن همراه خود استخراج کنند.

آن‌ها همچنین ادعا می‌کنند که تیم شبکه پای متشکل از چند دکتر از دانشگاه استنفورد است. در واقع فارغ التحصیلانی روی پروژه کار می‌کنند که دارای تخصص زیادی هستند. آن‌ها همچنین به نرم‌افزار خود که بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد و در گوگل پلی و اپ استور در دسترس است، می‌بالند.

مردم بسیاری به دلیل رایگان بودن و سادگی کار با نرم افزار وارد این شبکه شدند.

هرچقدر که تعداد کاربران افزایش یافت ، ضریب استخراج pi به عکس کاهش یافت. (با رسیدن تعداد کاربران به یک عدد خاص، ضریب استخراج نصف شده است) و در حال حاضر به ۰.۲ در هر ساعت رسیده، یعنی هر شبانه روز حدود ۵ عدد pi بدست خواهید آورد و بزودی این عدد نصف شده و نهایتا با رسیدن تعداد کاربران به ۱میلیارد نفر، ضریب استخراج ۰ شده و دیگر امکان استخراج آن وجود نخواهد داشت و فقط از طریق خرید از افرادی که قبلا آنرا استخراج کرده اند؛ آنرا بدست آورد .

pi network موافقان و مخالفان بسیاری دارد و عده ای آنرا حقیقی و عده دیگر آنرا کلاهبرداری می دانند و هرکدام هم نظرات صحیح و غلط بسیاری دارند

جدیدا یک شوخی هم در فضای مجازی دست به دست شده و صحبت از این دارد که در کارتون سیمپسون ها هم به pi اشاره شده است

.

.

.

.

.

.

 

 

در هر صورت

چنانچه تمایل به نصب و فعال سازی این اپ دارید می توانید بروش زیر اقدام کنید:

ورود به سایت و دانلود نرم افزار

 

حتما کد معرف را وارد کنید تا مزایای رفرال منظور گردد

کد رفرال : foxking13

هر ۲۴ ساعت یکبار برنامه را باز کرده و دکمه فعال شدن را بزنید

به عنوان نکته پایانی:

حتما شماره موبایل خود را وریفای کنید

 

 

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار بورس :